تبلیغات

مرگ خودخواسته دختر 12 ساله

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از خراسان، عصر روز گذشته اهالی بلوار دانشجوی  مشهد در تماس با پلیس 110، از سقوط دختر بچه 12 ساله‌ای از یک ساختمان 3 طبقه خبر دادند.

در پی دریافت این خبر بلافاصله ماموران کلانتری سجاد مشهد عازم محل وقوع حادثه شدند اما پیکر بی جان دخترک به مرکز درمانی منتقل شده بود.

ماموران انتظامی با تایید درستی خبر، صحنه حادثه را حفظ کردند و مراتب را به قاضی ویژه قتل اطلاع دادند.

با توجه به اهمیت ماجرا دقایقی بعد قاضی احمدی نژاد در محل وقوع این حادثه تاسف بار حضور یافت و بدین ترتیب تحقیقات قضایی درباره انگیزه این دختر نوجوان از اقدام به خودکشی آغاز شد.

در بررسی محتویات داخل کیف مدرسه این دختر که با دستور مقام قضایی صورت گرفت دست نوشته ای پیدا شد که تحقیقات بیشتر مشخص کرد انگیزه خودکشی دختر، سرزنش های‌مرتبط با موضوع بی نظمی ها و تخلفاتش بوده است.

ادامه تحقیقات بیانگر آن بود که پدر و مادر این دختر نیز برای بررسی موضوع بی نظمی های وی به مدرسه فراخوانده شده بودند و صبح دیروز (روز حادثه) اولیای این دختر به مدرسه رفته بودند؛

تحقیقات بیشتر درباره زوایای پنهان این سقوط مرگبار از سوی قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد و نیروهای انتظامی همچنان ادامه دارد.

2016

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز