تبلیغات

بیهوش کردن بیماران زن توسط پرستار شیطان صفت و آزار و اذیت آنها

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از ایران، متهم به نام توماس مور طی شکایت چندین زن در بیمارستان‌های اوکلاهما و نبرسکای کانادا تحت بازجویی قرار گرفته است.

اطلاعات موجود نشان می‌دهد توماس مور با تزریق دوز بالای مرفین به بیماران زن آنها را بیهوش می‌کرد و سپس مورد آزار قرار می‌داد.

چند تن از زنان که دوز تزریقی دارویشان کمتر بوده در زمان سوءاستفاده متوجه رفتارهای غیراخلاقی متهم شده‌اند و با داد و فریاد درخواست کمک کرده‌اند اما در همین زمان مرد پرستار بلافاصله بیمارستان را ترک کرده است.

متهم سعی داشته پس از چندین آزار جنسی در هر بیمارستان محل کار خود را تغییر بدهد تا شناسایی نشود و دوباره بتواند از موقعیت خود در بیمارستان‌های دیگر سوءاستفاده کند و به جنایات خود ادامه دهد.

به گزارش پلیس اوکلاهما توماس مور در پرونده خود بیش از 8 شکایت از زنان مختلف داشته که وی را متهم به آزار جنسی کرده‌اند.

مسئول یکی از بیمارستان‌های اوکلاهما می‌گوید: در پی شکایت یک بیمار در سال 2013 میلادی توماس مور را بلافاصله از کارش معلق کرده اما گویا انجام این کار هیچ تغییری در روند رفتارهای متهم نداشته است.


دادستان پرونده می‌گوید شرایط پرونده بسیار پیچیده است، متهم در پی هر حمله سعی کرده فرار کند و ردی از خود برجا نگذارد. اما برخی از بیماران وی را شناخته و توانسته‌اند چهره‌اش را شناسایی کنند.

این مرد با توجه به میزان جرایم مرتکب شده سال‌ها پشت میله‌های زندان خواهد ماند.

2016

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز