تبلیغات

دفاع یوسفی اشکوری از فائزه هاشمی!

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، «حسن یوسفی اشکوری» فعال ملی-مذهبی (که پس از شرکت در کنفرانس ننگین برلین و ابراز عقاید باطل، توسط دادگاه ویژه روحانیت محکوم شد و پس از چندی به آلمان گریخت) با رادیوفردا درباره تحرکات اخیر فائزه هاشمی به گفتگو نشست.

اشکوری در مصاحبه با ارگان رسانه ای سیا گفت: «ملاقات فائزه هاشمی با بهائیان تبدیل به بهانه ای برای اصول گرایان شده تا بدینوسیله بتوانند به خانواده هاشمی فشار بیاورند. جناح های مختلف یا شخصیت های مختلف و جریانهای متنوعی که با هم در تعارض و در جنگ هستند، از هر بهانه ای استفاده می کنند که ابزاری علیه طرف مقابل بسازند.»

وی در حمایت از اقدام اخیر فائزه هاشمی افزود: «خانم فائزه هاشمی یک کار خیلی عادی و معمولی انجام داده است. ایشان یک کار کاملا انسانی و کاملا اخلاقی و کاملا قابل دفاعی انجام داده است. ایشان به لحاظ اجتماعی و سیاسی کار بسیار مثبتی انجام داده است.»

گفتنی است حتی آیت الله هاشمی رفسنجانی که حامی جدی فرزندان خود شناخته می شود نیز حرکت اخیر دخترش فائزه را تقبیح نموده و خواستار جبران این خطا از جانب وی شده است.

202

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز